Kniha návštěv

Datum: 03.12.2009

Vložil: yyyyy

Titulek: Re: Chválit ano, kritika ne !

Dej si bacha na češtinu.

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2009

Vložil: ZZZZ

Titulek: Re: Re: Chválit ano, kritika ne !

A Vy si dejte pozor na pani radoby reditelku se sklony k neomezene moci bez kontroly zrizovatele!!!Bohuzel!

Odpovědět

—————

Datum: 05.12.2009

Vložil: wwwww

Titulek: Re: Re: Re: Chválit ano, kritika ne !

No nevím přátelé o co se tady handrkujete, do chodu školy, myslím chování žáků,učební plány a organizace školy atd. by spíš a víc měla mluvit Školská rada než zřizovatel, ne? Škola je právní subjekt. Zřizovatel moc nemůže. Přečtěte si přátelé zákon. To co tady píšu neberte jako útok, ale jen jako poznámku k tomu co jsem zde přečetla. Kdo má zájem o školu, tak zdravím.

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2009

Vložil: Hana štruplová

Titulek: omluva

Dobrý den, ráda bych informovala o průběhu schůzky, ale bohužel opět nepřišli všichni členové, tudíž nebylo možné projednávat již uvedené připomínky. (Nějak selhala komunikace mezi lidmi-jinak si to neumím vysvětlit.)
Svého slibu jsem částečně dostála, neboť jsem vaše dotazy vyslovila na hlas-i když "jenom" před dvěma členy rady.
V souladu se Školským zákonem se školská rada zřizuje při základních školách a ne mateřských školách. V radě zastupuji zákonné zástupce nezletilých žáků základní školy. Je mi líto, že jsem slíbila něco, co nemohu splnit. Ale bohužel zákon to vidí jinak.
Věřím, že oceníte snahu, a že nevystoupíte z rozjetého vlaku. Koleje vedou dál, tak to nevzdávejte, nebojte se ozvat. Využívejte písemné formy adresované zřizovateli nebo vedení školy. Protože co je psáno, to je dáno.
Osobně jsem mluvila (2.12.) s panem starostou, který byl velice vstřícný a přislíbil mi účast na schůzce. Rád si vás vyslechne.
Věřím, že se s paní ředitelkou domluví a uskuteční schůzku ještě během tohoto měsíce.
Přeji vám hodně štěstí v jednání, při řešení problémů, abyste našli "společnou řeč", a tím zmizely veškeré neshody a nedorozumění.
Krásný adventní čas, veselé Vánoce, klid a pohodu-ať všechno můžete hodit za hlavu.
Hana Štruplová

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2009

Vložil: Josef Ulman

Titulek: Reakce na článek zveřejněný dne 1.12. 2009 MgA. Monikou Tauer

Považuji za nutné zde uvést, že MgA. Moniku Tauer neznám, nikdy jsem s ní nehovořil ani se nesetkal a nikdy mi od této osoby nebyl doručen žádný e-mail, a zřejmě proto jsem na něj nemohl reagovat.

Dále reaguji na v článku uvedené MgA. Monikou Tauer cituji „a to, prosím, platí i na pana starostu, který všem jen slibuje, ale bez žádného výsledku !!! To není dobrá vizitka před volbama.“
Myslím si, že je v celku srozumitelné, co jsem napsal v prvním odstavci, a proto ještě dodávám, že jsem MgA. Monice Tauer nikdy nic neslíbil.
Jsem přesvědčen o tom, že po celou dobu mého působení na liběchovské radnici se škole a školce dostatečně věnuji, což je patrné na provedených stavebních úpravách, které značně zlepšily prostředí pro vyučování a pobyt dětí ve škole. Stavební a jiné úpravy, které jsem pedagogům slíbil provést, jsem podle mého názoru vždy beze zbytku splnil.
Sděluji tímto MgA. Monice Tauer, že pracuji ve prospěch občanů města Liběchov odpovědně a bez ohledu na termín komunálních voleb.
Zamyslel jsem se nad článkem tak, jak v něm autorka doufá, že se stane a požaduji od ní na této stránce zdokladování mých planých slibů anebo omluvu.


Josef Ulman

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2009

Vložil: MgA. Monika Tauer

Titulek: reakce na článek pana starosty ze dne 2.12.2009

Vážený pane starosto,

jsem velmi ráda, že můj příspěvek nezůstal bez odezvy. Vítám Vaši reakci, neboť doufám, že se o společných problémech spojených se školkou začne hovořit a snad je i řešit. Nikoho jsem se nechtěla úmyslně dotknout, nicméně už jsem nevěděla, jak na přetrvávající problémy ve školce jinak upozornit. Připouštím, že "zoufalá situace si žádá zoufalé činy".
Máte pravdu, osobně jsme se nesetkali, neznáme se. Mám dvě malé děti a tedy žádný čas. Pokud je to možné, komunikuji s úřady písemně, telefonem a samozřejmě využívám internet. Do dneška jsem s tím neměla vůbec žádný problém.
E-mail s dopisem všem zúčastněným došel: jak školce, tak i škole, proto mě překvapuje, že Vám, pane starosto, ne (ověřovala jsem si dokonce i Vaši mailovou adresu). Chápu, že proto jste na něj nemohl reagovat.
Určitě by bylo na místě, pane starosto, aby jste si našel čas a navštívil některou z třídních schůzek školky (na které jste byl již zván) - myslím, že by potom nedocházelo k těmto komunikačním nedorozuměním, většinou vznikajícím ústním podáním přes další osoby.
Paní ředitelka nám sdělila, že Vás, jako zřizovatele, o probleméch školky soustavně informuje. Taktéž jsem se dotazovala přímo ve školce, jestli o této problematice s Vámi hovořili a jak se budou sporné věci řešit dál. Máte pravdu v tom, že je vše reprodukované ústy a nic úředně není zaznamenáno. Netušila jsem, že mám být alibista a vše podávat písemně, případně si nechávat ověřit doručení.

Zřejmě svou práci děláte rád a dobře, pane starosto, nicméně já to mohu posoudit jen z pohledu "školkového" rodiče - a tam žádná zlepšení v dohlednu nebyla. Naopak, pro mě osobně byla poslední kapkou vyhláška o zákazu vjezdu do objektu školy a vybudováním "řetízkového plotu", proto jsem také takto ostře reagovala. Nyní musí děti vystupovat a nastupovat na veřejné komunikaci, což je velmi nebezpečné. Uznejte, že nápad s plotem byl skutečně nešťastný.

Ráda Vás osobně poznám a omluvím, pane starosto, když mě přesvědčíte, že jako nadřízený školky chcete řešit a řešíte problémy, které školka má. A že Vám názor rodičů dětí není lhostejný!

Děkuji!

MgA. Tauer Monika

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2009

Vložil: Josef Ulman

Titulek: Re : Když se ti něco nelíbí –ozvi se ! autor Barbora Ištvániková

Vážení,

pokud jste pozorně četli obsah Liběchovského zpravodaje číslo 2/2009, tak jste zjistili, že anketa v něm zveřejněná, ta o které se zmiňuje paní Ištvániková ve svém příspěvku, na těchto stránkách nebyla aktivitou Městského úřadu Liběchov, ale činností pana Postla, který ve zpravodaji a v úvodu ankety popisuje, k jakému účelu bude průzkum sloužit.
Je tedy zřejmé, že se výsledky a odpovědi respondentů nedostaly k mým rukám, a proto jsem na ně nemohl reagovat.
Z mého pohledu je vcelku zarážející, že o problému omezeného přístupu do budovy školy pro maminky s kočárky jsem se dozvěděl až z článku paní Ištvánikové, a ne z úst maminek, které školu navštěvují.Josef Ulman

Odpovědět

—————

Datum: 02.12.2009

Vložil: Barbora Ištvániková

Titulek: Re: Re : Když se ti něco nelíbí –ozvi se ! autor Barbora Ištvániková

Já děkuji za odpověď,
přiznávám, že jsem asi pozorně nečetla Liběchovský zpravodaj, č. 2/2009. Nějak mi tedy není jasné, k čemu ta anketa byla, když se nedostala k Vašim rukám, nebo k městské radě. K čemu tedy slouží připomínky občanů v anketě, když je nikdo nevyslyší? Nejspíš bych ani na anketu neodpovídala, pokud bych věděla, že se jí nikdo zaobírat nebude.
Nevím, co se Vám zdá zarážející na problému omezeného přístupu do budovy školy s kočárky. Nevím, zda je ještě jiný, mně neznámý přístup, který by byl bezbarierový a pro kočárek přístupnější. To, že jste se o špatném přístupu do školy dozvěděl až z mého článku, je zarážející z mého pohledu. Město, jako zřizovatel školy, neví, že nemá bezbarierový přístup do budovy školy? Možná, že o tom od jiných maminek nevíte, protože se ptaly stejně jako já s jinými maminkami, pana školníka, který nás odkázal na zřizovatele školy. Já to tedy řešila připomínkou v anketě, která se k Vám bohužel nedostala, možná by bylo moudré si výsledky ankety od pana Postla vyžádat, třeba byste potom věděl o více problémech ve městě a jak jsou občani spokojení. Možná by bylo moudré navštívit jednu z třídních schůzek, ať už ve školce, nebo škole, na kterou jste byl zván, tedy tak nám rodičům, bylo řečeno na třídních schůzkách, a nikdy jste se nedostavil. Paní Bílková, píše níže o problému s kočárky, který tedy trvá již minimálně 6 let, když už je Eliška školačka. Trochu mi z Vašich slov připadá, že si snad vymýšlím, že přeci nemůže být takový problém vyjít ty 4 schody s kočárem v ruce, nebo to obejít okolo. Vy neznáte stav toho "chodníku"?
Přijďte prosím, pane starosto, mezi rodiče na třídní schůzku, obejděte školu, vyneste kočárek vážící 6 kg s miminkem vážícím 7 kg a vyslechněte připomínky rodičů. Děkuji, s přáním příjemného dne,


Barbora Ištvániková

Odpovědět

—————

Datum: 15.10.2009

Vložil: Radek Mikyska

Titulek: Gratulace

Tak strankám první gratulace za 100 přístupů .
Je tu mnoho informací většinou ráno školkou jen proběhnu tak se dozvím aspoň tady co se vše děje a mlsně koukám na jídelní lístek.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2009

Vložil: Honzíkovi

Titulek: Honzíkovi

Moc děkujem,za opravdu hezké stránky.Také se nám velmi líbí!

Odpovědět

—————