Kniha návštěv

Datum: 24.09.2010

Vložil: barbora ištvániková

Titulek: muzeum mašinek

https://www.cdmuzeum.cz/

Odpovědět

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: ištvánikovi

Titulek: poděkování

Rádi bychom poděkovali celému školkovému kolektivu, za péči o naše 2 "už"školáčky. Naše děti našly lidský přístup, naučily se od paní učitelky Jindřišky správně mluvit a my byli spokojení, že nejsou v ledajaké "hlídárně", ale v opravdové školce, kde se s dětma pracuje....třeba zase za rok s naší Vendulkou...

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2010

Vložil: honzíkovi

Titulek: poděkování

Rádi bychom poděkovali za spoustu zážitků a dojmů,z kterými přijela dcera ze školy v přírodě. Moc se jí to líbilo,jako určitě všem dětem. A za to vám ještě jednou moc děkujem. Honzíkovi

Odpovědět

—————

Datum: 26.05.2010

Vložil: Roman Kleinert

Titulek: Poděkování

Rád bych poděkoval dětem a paním učitelkám z mateřské školky za krásné představení které nacvičily na vítání občánků, představení se všem zúčastněným moc líbilo. Ještě jednou děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 22.12.2009

Vložil: Šárka Tomášková

Titulek: Fotky ze školní besídky

Na www.sarkatomasek.rajce.net nejdete fotky ze školní besídky.

Odpovědět

—————

Datum: 02.03.2010

Vložil: Alena Juhászová

Titulek: Re: Fotky ze školní besídky

Vážená paní Tomášková,
nemám Vaši e-mailovou adresu, proto píšu alespoň zde do návštěvní knihy: z www stránek jsem použila dvě fotografie do Liběchovského zpravodaje ke zprávě o vydařené besídce v MŠ před koncem roku 2009. Samozřejmě uvádím Vaše autorství a doufám, že se nezlobíte - chtěla jsem se Vás zeptat osobně ve školce, ale jsme už druhý týden nemocní....
Alena Juhászová, Tiskový výbor MÚ Liběchov
(juhaszovaa@seznam.cz)

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2009

Vložil: Monika Tauer

Titulek: Třídní schůzka

Dovolte mi, abych zrekapitulovala třídní schůzku MŠ z 10.12.2009, které se zúčastnila za druhou stranu paní ředitelka ZŠ Liběchov a pan starosta. Nebyla
přítomna, stejně jako v září, vedoucí školní jídelny. Spoustu otázek, týkajících se stravování, proto zůstalo rodičům opět nezodpovězených! Je to velká škoda, neboť se dostavili jak rodiče, tak zástupci MŠ a zřizovatele a mohly se naráz vyřešit všechny sporné věci.

Probíraná témata byla:
1. nájezd pro kočárky do vestibulu školy,
2. oplocení dětského hřiště,
3. zajištění svačin na výlety,
4. problém bezpečnosti dětí - řetízkový plot,
5. odpolední svačiny.
Snaha všech byla najít nějaké dostupné řešení.
Bylo přislíbeno vedením školy vyřešit nájezd pro kočárky do vestibulu školy.
Co se týče oplocení dětského hřiště, slíbila paní ředitelka, že se touto problematikou, (která existuje již několik let a kterou bohužel zdědila) bude zabývat v roce 2010. Je to pochopitelné, jedná se o větší investici, a proto jistě nebude jednoduché najít prostředky na financování. Je také zřejmé, že to bude "běh na dlouhou trať", nicméně tuto "trať" už běžíme poměrně dost dlouho.
Je skvělé, že děti už mohou jezdit na celodenní výlety a nemusí se vracet zpět na oběd. S tím, že s sebou dostanou studené balíčky. Jako rodič velmi oceňuji, že jsme se k tomuto závěru konečně všichni dobrali a velmi děkujeme za vstřícnost.
"Řetízkový plot" bylo velice napjaté téma, bohužel jako rodiče, jsme se nedozvěděli, jak tato "záležitost" byla ekonomicky náročná, protože nám to vedení školy odmítlo sdělit s tím, že tuto informaci nemusí poskytovat. Což je podle mého názoru jednání dost nešťastné, neboť se nejedná o informaci tajnou a logicky vyvolává další otázky. Vždyť každá rozpočtová organizace vyhotovuje každý rok výroční zprávu o svém hospodaření, která by měla být veřejně přístupná (případně k nahlédnutí).
Dále jsme se domluvili s paní ředitelkou, že na příští schůzce bude přítomen bezpečnostní technik ohledně "řetízkového plotu" (nevím, jestli je to ještě nutné, když jsme se na závěr shodli, že se sundají řetězy mezi sloupky a tím se snad sníží nebezpečnost plotu) a vedoucí jídelny kvůli dotazům ke stravování.
Finanční návrh a možnosti realizace kuchyňského koutku, který bude vyhovovat požadavkům hygieny, by měl být znán od paní ředitelky do konce ledna 2010.

Chtěla jsem všem zúčastněným poděkovat, že měli upřímnou snahu řešit problémy MŠ a doufám, že budou mít možnost to ocenit také naše malé ratolesti. Dále jsem vděčná i za účast pana starosty, neboť to podle mého názoru urychlilo řešení některých problémů. Díky hlavně paní ředitelce, která přislíbila některá řešení, a není jich rozhodně málo. Chápu, že nemá jednoduchou úlohu a vážím si toho, že se snaží najít cestu.

Dále chci moc poděkovat učitelkám MŠ za skvělé pedagogické vedení dětí a za krásnou vánoční besídku a paní uklízečce za pomoc a ochotu dětem na plavču i ve školce :-)) a hlavně za udržování čistoty ve školce.

Přeji Vám všem krásné vánoce a ještě lepší příští nový rok 2010

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2009

Vložil: Šárka Tomášková

Titulek: Školní besídka

MOC, MOC děkuji všem, kteří se účastnili na přípravě Vánoční besídky. Zážitek to byl famózní. Zatlačila jsem slzu :-) Děkuji a přeji Všem krásné Vánoce.

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2009

Vložil: Marcela Steinzová

Titulek: Re: Školní besídka

My moc děkujeme za pochvalu, krásně se to čte a hřeje u srdíčka. Snažily jsme se Vás potěšit a zaujmout a velký podíl na tom všem měly Vaše skvělé děti.Děkujeme.

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2009

Vložil: Barbora Ištvániková

Titulek: pochvala za besídku

Chtěla bych moc pochválit všechny paní učitelky a děti, za krásnou besídku..Moc se nám to líbilo a už se těšíme na tu předprázdninovou...

Odpovědět

—————