Kniha návštěv

Datum: 10.12.2009

Vložil: věra džadoňová

Titulek: stravovani

Prohlédla jsem jidelníček na celý týden.Děti mají denně ovoce,zeleninu,mléčné výrobky nebo mléko.Vývary do polévek se dělají z masa a né z masoxu,zelenina v polévce je čerstvá né mražená. Mají v něm zařazeny ryby,luštěniny,rýži a knedlíky houskové se dělají jednou za týden.(myslím si ,že kvůli tomu obézní nebudou). Souhlasím s tímto jídelníčkem a jsem spokojena. Za 22,-Kč denně, které platíme je péče o zdravou stravu dětí dostačující a vyhovující odpovídající hygienickým předpisům.Vůbec mi nevadí, když jednou za čas jede moje dítě na celodenní výlet, udělat mu svačinu doma.Řešení zákazu vjezdu pro auta neschvaluji, je špatné a ve svém důsledku ohrožuje děti. Myslím si , že peníze se mohli raději využit na vybavení kuchyně, kde stále vaří ve smaltovaných hrncích, ve kterých se vařilo ještě za nás. Též režon na přihřívání jídla, terý je z hliníku měl být vyměněn za nerez. Toto si myslím, že je důležitější.A na závěr, moje dítě nechodí ze školky stresované a žádnou psychickou újmu také nemá.





Zpět na diskuzi