Kniha návštěv

Datum: 03.12.2009

Vložil: Hana štruplová

Titulek: omluva

Dobrý den, ráda bych informovala o průběhu schůzky, ale bohužel opět nepřišli všichni členové, tudíž nebylo možné projednávat již uvedené připomínky. (Nějak selhala komunikace mezi lidmi-jinak si to neumím vysvětlit.)
Svého slibu jsem částečně dostála, neboť jsem vaše dotazy vyslovila na hlas-i když "jenom" před dvěma členy rady.
V souladu se Školským zákonem se školská rada zřizuje při základních školách a ne mateřských školách. V radě zastupuji zákonné zástupce nezletilých žáků základní školy. Je mi líto, že jsem slíbila něco, co nemohu splnit. Ale bohužel zákon to vidí jinak.
Věřím, že oceníte snahu, a že nevystoupíte z rozjetého vlaku. Koleje vedou dál, tak to nevzdávejte, nebojte se ozvat. Využívejte písemné formy adresované zřizovateli nebo vedení školy. Protože co je psáno, to je dáno.
Osobně jsem mluvila (2.12.) s panem starostou, který byl velice vstřícný a přislíbil mi účast na schůzce. Rád si vás vyslechne.
Věřím, že se s paní ředitelkou domluví a uskuteční schůzku ještě během tohoto měsíce.
Přeji vám hodně štěstí v jednání, při řešení problémů, abyste našli "společnou řeč", a tím zmizely veškeré neshody a nedorozumění.
Krásný adventní čas, veselé Vánoce, klid a pohodu-ať všechno můžete hodit za hlavu.
Hana Štruplová





Zpět na diskuzi