Kniha návštěv

Datum: 02.12.2009

Vložil: Barbora Ištvániková

Titulek: Re: Re : Když se ti něco nelíbí –ozvi se ! autor Barbora Ištvániková

Já děkuji za odpověď,
přiznávám, že jsem asi pozorně nečetla Liběchovský zpravodaj, č. 2/2009. Nějak mi tedy není jasné, k čemu ta anketa byla, když se nedostala k Vašim rukám, nebo k městské radě. K čemu tedy slouží připomínky občanů v anketě, když je nikdo nevyslyší? Nejspíš bych ani na anketu neodpovídala, pokud bych věděla, že se jí nikdo zaobírat nebude.
Nevím, co se Vám zdá zarážející na problému omezeného přístupu do budovy školy s kočárky. Nevím, zda je ještě jiný, mně neznámý přístup, který by byl bezbarierový a pro kočárek přístupnější. To, že jste se o špatném přístupu do školy dozvěděl až z mého článku, je zarážející z mého pohledu. Město, jako zřizovatel školy, neví, že nemá bezbarierový přístup do budovy školy? Možná, že o tom od jiných maminek nevíte, protože se ptaly stejně jako já s jinými maminkami, pana školníka, který nás odkázal na zřizovatele školy. Já to tedy řešila připomínkou v anketě, která se k Vám bohužel nedostala, možná by bylo moudré si výsledky ankety od pana Postla vyžádat, třeba byste potom věděl o více problémech ve městě a jak jsou občani spokojení. Možná by bylo moudré navštívit jednu z třídních schůzek, ať už ve školce, nebo škole, na kterou jste byl zván, tedy tak nám rodičům, bylo řečeno na třídních schůzkách, a nikdy jste se nedostavil. Paní Bílková, píše níže o problému s kočárky, který tedy trvá již minimálně 6 let, když už je Eliška školačka. Trochu mi z Vašich slov připadá, že si snad vymýšlím, že přeci nemůže být takový problém vyjít ty 4 schody s kočárem v ruce, nebo to obejít okolo. Vy neznáte stav toho "chodníku"?
Přijďte prosím, pane starosto, mezi rodiče na třídní schůzku, obejděte školu, vyneste kočárek vážící 6 kg s miminkem vážícím 7 kg a vyslechněte připomínky rodičů. Děkuji, s přáním příjemného dne,


Barbora Ištvániková





Zpět na diskuzi