Kniha návštěv

Datum: 02.12.2009

Vložil: Josef Ulman

Titulek: Reakce na článek zveřejněný dne 1.12. 2009 MgA. Monikou Tauer

Považuji za nutné zde uvést, že MgA. Moniku Tauer neznám, nikdy jsem s ní nehovořil ani se nesetkal a nikdy mi od této osoby nebyl doručen žádný e-mail, a zřejmě proto jsem na něj nemohl reagovat.

Dále reaguji na v článku uvedené MgA. Monikou Tauer cituji „a to, prosím, platí i na pana starostu, který všem jen slibuje, ale bez žádného výsledku !!! To není dobrá vizitka před volbama.“
Myslím si, že je v celku srozumitelné, co jsem napsal v prvním odstavci, a proto ještě dodávám, že jsem MgA. Monice Tauer nikdy nic neslíbil.
Jsem přesvědčen o tom, že po celou dobu mého působení na liběchovské radnici se škole a školce dostatečně věnuji, což je patrné na provedených stavebních úpravách, které značně zlepšily prostředí pro vyučování a pobyt dětí ve škole. Stavební a jiné úpravy, které jsem pedagogům slíbil provést, jsem podle mého názoru vždy beze zbytku splnil.
Sděluji tímto MgA. Monice Tauer, že pracuji ve prospěch občanů města Liběchov odpovědně a bez ohledu na termín komunálních voleb.
Zamyslel jsem se nad článkem tak, jak v něm autorka doufá, že se stane a požaduji od ní na této stránce zdokladování mých planých slibů anebo omluvu.


Josef Ulman





Zpět na diskuzi